Company PENAM, a.s. is hiring for job vacancy

ÚDRŽBÁŘ/ ZÁMEČNÍK

Location Ostrava

Každý den pečeme spoustu pečiva, aby nikdo neměl hlad. A k tomu kromě šikovných lidí potřebujeme, aby naše stroje byly ve formě. Proto v naší pekárně v Ostravě rádi přivítáme nového kolegu, do našeho týmu údržbářů.

Job Description

  • Nejlepší je závadám předcházet, takže se budete věnovat preventivním prohlídkám a údržbě našich strojů a technologií. Když se něco pokazí, tak to opravíte. Kromě toho nám pomůžete i s drobnou údržbou dalšího majetku a zařízení a s kolegy se budete střídat ve směnném provozu.

What we require

  • Neměl by Vám chybět výuční list v oboru strojní zámečník, mechanik, seřizovač nebo v nějakém příbuzném oboru. Byli bychom rádi, kdybyste měl praxi na obdobné pozici. Práce je to zodpovědná, nikdo Vám nebude stát za zády, takže byste měl být samostatný a pečlivý.

What we offer

  • Především práci co má smysl, jistotu výdělku a výplatu vždy včas na účtu. Samozřejmostí je kvalitní vybavení a prostor pro další vzdělávání. Spolehněte se, že pro Vás budeme mít také stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, po roce ve firmě týden dovolené navíc, nejčerstvější pečivo přímo z pece a další benefity.
Type of Contract pracovní smlouva
Workload práce na plný úvazek
Education Requirement Střední odborné vzdělání s výučním listem
Company PENAM, a.s., Cejl 38, Brno (Ič 46967851)
Responsible person Nicol Červencová
Offer Nr. 4376