Company PENAM, a.s. is hiring for job vacancy

MISTR ÚDRŽBY

Location Herink

Pekárna není jen pec, ale také pěkná řádka dalších strojů, o jejichž kondici se starají naši údržbáři. Bez nich bychom to neupekli. Na naší největší pekárně rádi přivítáme do party zkušeného kolegu na pozici mistra údržby. Kromě jiného pro Vás máme náborový příspěvek 10 000 Kč.

Job Description

  • Budete mít na starosti péči o naše stroje. Cíl je jasný – zabezpečení bezporuchového chodu výrobních linek a technologií. Co to v praxi obnáší? Budete dohlížet na stav výrobních zařízení, plánovat preventivní kontroly, řešit potřebné opravy a navrhovat budoucí investice. To se samozřejmě neobejde bez spolupráce s kolegy údržbáři, lidmi z výroby i externími dodavateli. Čeká na Vás také vedení veškerých potřebných záznamů a plánování směn údržbářů, kterým budete dobrým šéfem. Pracovní doba je od pondělí až pátek, vždy 6:00 – 14:00.

What we require

  • Nemělo by Vám chybět středoškolské vzdělání technického směru. Hlavně ale hledáme zkušeného člověka, který už má praxi na obdobné pozici, ideálně ve výrobní firmě. Pokud navíc znáte pekárenské stroje, tak budeme úplně nadšení. Měl byste mít zkoušky dle vyhlášky 50/78 Sb., §6. Také byste měl ovládat počítač na běžné uživatelské úrovni a bylo by fajn, kdybyste měl alespoň základní povědomí o legislativě ohledně PO a BOZP. Je ta práce vhodná pro Vás? Ano, pokud jste samostatný, zodpovědný, máte technické myšlení a organizační schopnosti. Nikdo Vám totiž nebude stát za zády, naopak budeme rádi, když přijdete s vlastní iniciativou.

What we offer

  • Smysluplné zaměstnání, oporu silné a stabilní české společnosti, prostor na další rozvoj, vstřícné šéfy, moderní prostředí a přátelský kolektiv. Náborový příspěvek 10.000 Kč. Také stravenky v hodnotě 110 Kč, svozový autobus zdarma, nejčerstvější pečivo přímo z pece, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity.
Type of Contract pracovní smlouva
Workload práce na plný úvazek
Education Requirement Střední odborné vzdělání s výučním listem
Company PENAM, a.s., Cejl 38, Brno (Ič 46967851)
Responsible person Nicol Červencová
Offer Nr. 4037