Company PENAM, a.s. is hiring for job vacancy

EXPEDIENT/KA

Location Rosice

Expedice je v pekárně místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to odpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají a kde to pěkně utíká. Pečivo se do obchodů zaváží hlavně brzy ráno, takže na expedici se pracuje především na nočních směnách.

Job Description

  • Jako náš nový expedient či expedientka budete od kolegů z výroby přebírat čerstvé pečivo. Překontrolujete, jestli je vše v pořádku, a to i obaly a záruční lhůty. Pak pro naše šoféry připravíte přepravky s pečivem, aby každý odvezl, jen to co má. Také povedete potřebné záznamy, aby v tom byl pořádek.

What we require

  • Pokud máte výuční list, budeme rádi, ale důležitější je pro nás chuť do práce, samostatnost a pečlivost. A také ochota pracovat na nočních směnách. Hodit se bude i trocha fyzické zdatnosti.

What we offer

  • Především jistotu a stabilní práci. Výplata vždy včas na účtu je u nás samozřejmostí. Kromě toho pro Vás máme nejčerstvější pečivo přímo z pece, po roce ve firmě týden dovolené navíc, vstřícné šéfy, stravenky v hodnotě 110 Kč, moderní prostředí včetně nové relaxační místnosti, pracovní oděvy, které Vám budeme i prát a další benefity.
Type of Contract pracovní smlouva
Workload práce na plný úvazek
Education Requirement Střední odborné vzdělání s výučním listem
Company PENAM, a.s., Cejl 38, Brno (Ič 46967851)
Responsible person Nicol Červencová
Offer Nr. 3921