Company PENAM, a.s. is hiring for job vacancy

PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ

Location Prostějov

Buchty, záviny, špičky a další sladké dobroty pečeme v naší pekárně v Prostějově. Právě rádi přivítáme nového elektrikáře, který se bude starat, aby naše stroje běžely jak hodinky. Kromě jiného pro něj máme 10 000 Kč náborový příspěvek.

Job Description

  • Budete se starat o zapojení, seřízení a údržbu našich elektrických zařízení. Každý den stroje zkontrolujete, jestli vše funguje, jak má a případné závady odstraníte. Pokud se něco rozbije, opravíte to, abychom mohli co nejdříve zase péct. Spolu s kolegy údržbáři se budete střídat ve třísměnném provozu.

What we require

  • Určitě by Vám neměl chybět výuční list nebo středoškolské vzdělání v oboru elektrikář/elektronik. Také byste měl znát vyhlášku 50/78 Sb. a mít složené zkoušky dle §6. Pokud už máte zkušenosti na podobné pozici, tak budeme nadšení. Je to zodpovědná práce, kde Vám nebude nikdo stát za zády, ale tím spíš byste měl být samostatný, pečlivý a umět si poradit.

What we offer

  • Náborový příspěvek 10 000 Kč, ale především práci co má smysl, jistotu výdělku a výplatu vždy včas na účtu. Samozřejmostí je kvalitní vybavení a prostor pro další vzdělávání. Spolehněte se, že pro Vás budeme mít také stravenky v hodnotě 110 Kč, příspěvek na penzijní připojištění, vstřícné šéfy, po roce ve firmě týden dovolené navíc, nejčerstvější pečivo přímo z pece a další benefity.
Type of Contract pracovní smlouva
Workload práce na zkrácený úvazek
Education Requirement Střední odborné vzdělání s výučním listem
Company PENAM, a.s., Cejl 38, Brno (Ič 46967851)
Responsible person Nicol Červencová
Offer Nr. 3911