Traktor AGRI CS uspěl v prestižní soutěži o nejlepší design

3. 1. 2022

Traktory STEYR jsou jednoduše nezaměnitelné. Nepřehlédnutelný design, zajímavé inovace, maximální úroveň komfortu a bezkonkurenční spolehlivost: STEYR je pravý rakouský traktor. A tak se není co divit, že uspěl v prestižní soutěži German Design Award 2022.

Nejnovější generace vlajkové lodi STEYR Terrus CVT vyhrála cenu v kategorii „Excellent Product Design“ v rámci prestižní soutěže German Design Award. STEYR Terrus CVT se stal vítězem v kategorii průmyslu díky jeho kombinaci designu a funkčnosti. Nová generace STEYR Terrus CVT přináší traktor, který propojuje styl a funkčnost, především prémiový komfort pro obsluhu s důrazem na ergonomii.

AGRI CS - traktor STEYR

Společnost AGRI CS a.s.

výhradní dovozce značek CASE IH, STEYR, SIP, MACDON a AGRI FARMING SOLUTIONS.

Jako výhradní dovozce v České republice zaštiťuje AGRI CS nejen samotný dovoz techniky, ale i veškeré technické služby, školení techniků, garance, propagaci, dodávky náhradních dílů do dealerské sítě a také finanční služby. Následný prodej je zajišťován prostřednictvím dvou vlastních prodejních středisek a široce pokryté dealerské sítě. Za společností AGRI CS stojí profesionální tým pracovníků, kteří zabezpečují každodenní činnosti ve firmě, od technického zázemí, servisní práce, až po administrativu a vedení firmy. Našim cílem je plná spokojenost ze strany zákazníků, tím, že nabídneme ideální řešení v podobě vysoce kvalitní zemědělské techniky. Neustále investujeme do zkvalitnění prodejních a poprodejních služeb, abychom svým zákazníkům nabídli kompletní profesionální péči z rukou odborníků.

DALŠÍ ZPRÁVY