Prolistujte si s námi zimní Agrofert magazín

20. 12. 2018

Ústředním tématem zimního vydání jsou tentokrát sociální sítě – pro někoho naprostá nezbytnost..

Bez které by si život nedovedl představit, pro jiného zase zbytečnost nebo velká neznámá.

Specialistů na online marketing a šéfů digitálních médií jsme se ptali, jaké jsou  dnes trendy ve světě online médií, které sociální sítě jsou jim nejbližší, nebo čím si získávají pozornost fanoušků na profilech, o které se starají.

Rozhodně byste si neměli nechat ujít velký rozhovor s členem představenstva Agrofertu Jaroslavem Kurčíkem, se kterým jsme si povídali o situaci v českém pekárenství, nedávné akvizici společnosti United Bakeries, spotřebitelských trendech i o budoucích plánech našich pekařů.

V rozhovoru s generálním ředitelem ZZN Polabí se seznámíte s modernizovaným zemědělským střediskem v Chotětově. Dozvíte se, s čím si dnes zemědělci dokáží poradit mnohem lépe a rychleji než v minulosti a i to, co je naopak trápí. V třetím rozhovoru Vás ředitel SPV Pelhřimov provede farmami, které se v Agrofertu zabývají chovem prasat a vysvětlí, jak se dnes u hospodářských zvířat kontroluje spotřeba antibiotik nebo jak si budou už brzy zákazníci moct ověřit, z jaké farmy maso, které kupují, pochází.

A jako obvykle nechybí spousta aktuálních novinek z celého koncernu Agrofert. Zimní Agrofert magazín si můžete přečíst také v online verzi