Přivítejte léto s novým Agrofert magazínem

2. 7. 2019

Nové číslo je opět nabité novinkami z celého koncernu Agrofert a skvělými rozhovory s našimi manažery, odborníky, kteří se starají o unikátní výrobní zařízení a našimi kolegy, kteří nám dovolili nahlédnout do svých zajímavých koníčků.

Výkonný ředitel Agrofertu Josef Mráz vzpomíná na své zážitky ze soutěže Manažer roku a prozrazuje, jak hodnotí sám sebe jako manažera nebo jak motivuje své kolegy. Ředitelé společností zaměřujících se na zpracování řepky přibližují situaci v oblasti pěstování této plodiny, která bývá v průběhu května a června pod palbou neoprávněné kritiky. Přijali naše pozvání do rubriky DUEL a tématu se ujali s potřebným nadhledem.
Náš kolega Michal Straka ze společnosti Wotan Forest zase prozrazuje, jak ve svém volném čase podporuje svého handicapovaného kamaráda, který je dnes velmi úspěšným reprezentantem českého sledge hokeje, Simona Mančíková z Navosu vysvětluje, jak se jí podařilo zvítězit na letošním mistrovství České republiky v řezu révy vinné a Štěpánka Štiková z pražské základní školy Donovalská popisuje, jak se jí daří podporovat zájem žáků o nepříliš oblíbenou chemii.

Jako obvykle nechybí novinky, které naše dceřiné společnosti uvádějí letos na trh. Letní Agrofert magazín si můžete prohlédnout také online.

Agrofert Magazín