POZVÁNKA: Agrofert zve na festival sportu Sporťáček 2015

28. 8. 2015

AGROFERT RUN: SERIÁL SPORTOVNĚ-RODINNÝCH DNŮ

V letošním roce jsme pro více než 7 000 účastníků - fanoušků běhu a pohybu vůbec - připravili 4 parádní dny s bohatým zábavným a sportovním programem, dětskými běžeckými soutěžemi, rodinnými běhy a závodními „desítkami“. Poslední akce seriálu se uskuteční v sobotu 19. září v Přerově. Samozřejmě už plánujeme další ročník, který bude určitě ještě parádnější než ten letošní! Více informací najdete na www.agrofertrun.czwww.facebook.com/AgrofertRUN

SPORTOVNÍ CENTRA Nadace AGROFERT

„Sportovní centra Nadace AGROFERT“ je největší sportovní projekt pro děti 1. stupně základních škol v České republice. V současnosti v našich 53 centrech po celém Česku sportuje více než 1 500 dětí, pocházejících většinou ze sociálně slabých rodin, které si běžně nemohou dovolit platit svým potomkům nákladné sportovní vyžití. Ve „Sportovních centrech Nadace AGROFERT“ se ale platí jen symbolický poplatek, který činí v průměru 150 Kč na pololetí. V něm jsou kromě sportovního zázemí a profesionálních trenérů už zahrnuté i náklady na potřebné sportovní vybavení. Více informací najdete www.nadace-agrofert.cz.

AGROFERT FANDÍ ČERNÝM KONÍM

Máme rádi černé koně. A nemyslíme tím plnokrevníky, ale všechny, kteří dokážou překvapit. Obvykle stojí v pozadí, nejsou na očích a nepatří k favoritům. Ale dokážou v sobě najít netušenou sílu a energii, a tím si získají respekt! Přesně takoví jsou i Černí koně, z.s. - sdružení nadšenců, které realizuje aktivity pro handicapované i pro jejich správné vnímání ve společnosti (www.cernikone.cz).
Ve spolupráci s Černými koňmi jsme na Sporťáčky připravili „velkou jízdu“! J Přijďte si na náš stánek vyzkoušet ruční kolo (tzv. handbike) a za každý najetý 1 km věnuje Nadace AGROFERT 250 Kč na podporu oddílu handicapovaných sportovců Hvězda SKP Pardubice (www.hvezda-pardubice.cz). Tak schválně, kolik najedete vy?

KDY A KDE SE POTKÁME?

sobota 29.8., areál SKP, České Budějovice
sobota 5.9., Hamr-Braník, Praha
sobota 12.9., areál Hněvkovského, Brno
sobota 19.9., TJ Lokomotiva, Plzeň

Více informací na www.sportacek.cz.