POLOVINA ČERVNA BUDE V HUSTOPEČÍCH OPĚT VE ZNAMENÍ RALLY

15. 5. 2019

Hustopeče nejsou jenom městem dobrého vína a mandloní, ale i sídlem naší společnosti Agrotec – největšího prodejce pozemní techniky v ČR – který je úzce spojen s motoristickým sportem a podporuje jeho rozvoj. 

„Rally mezi vinohrady“, jak je hustopečské soutěži přezdíváno, a červen patří k sobě! Patnáctý ročník AGROTEC PETRONAS rally se uskuteční ve dnech 14. – 15. června 2019. Ve vztahu k jezdeckému obsazení soutěži nechybí zápočet Zóny CEZ (Střední Evropa) a zařazení do českého i slovenského šampionátu v rally. Do kalendáře Mistrovství FIA zóny střední Evropa bude hustopečská soutěž zařazena potřetí v řadě. 
Svým vstřícným přístupem oslovujeme soutěžní posádky i návštěvníky naší rally. Snažíme se vytvořit přátelskou atmosféru spojením automobilového podniku a kouzla prostředí jižní Moravy a Hustopečska. 
Úspěšná 15-ti letá historie organizace tohoto jedinečného automobilového závodu svědčí o vynikající práci celého organizačního týmu, obětavé práci stovek dobrovolníků, o zájmu našich partnerů a sponzorů, ale hlavně o pomoci, bez níž bychom takových výsledků a náročných cílů nikdy nedosáhli. 
V polovině června máte i vy možnost poznat atmosféru tohoto závodu a poznat tu pravou moravskou pohostinnost a pohodu. Pokud Vás tahle nabídka zaujala, přečtěte si pozorně rubriku SOUTĚŽ.