Podzimní veletrhy pracovních příležitostí jsou již za rohem!

27. 10. 2023

Podzim je tradičně obdobím, kdy se společně s našimi společnostmi zapojujeme do řady veletrhů a akcí s cílem přilákat nové talenty a budoucí zaměstnance. Letošní rok není výjimkou. Připravujeme se hned na několik významných veletrhů pracovních příležitostí. Stavte se za námi.

Gaudeamus Brno 31.10. - 3.11.

Jedním z našich podzimních veletrhů je Gaudeamus v Brně. Veletrh je určen zejména studentům III. a IV. ročníků středních škol, ale také dalším zájemcům o další vzdělávání a budoucí zaměstnání nejrůznějších věkových kategorií, také výchovným poradcům a odborníkům ze školství. Studenti mají příležitost se osobně setkat s potenciálními zaměstnavateli, položit otázky ohledně pracovních pozic a získat cenné rady pro svou kariéru.

JobChallenge Brno 1.11.

Dalším významným veletrhem, na který se těšíme je JobChallenge, který bude také probíhat v Brně. Veletrh je určen pro studenty a absolventy VŠ, kteří se chtějí zorientovat na trhu práce, rozvinout své kompetence a získat kontakty na zaměstnavatele.

Vzdělání a řemeslo České Budějovice 2.11. - 4.11.

Tři dny výstavy, čtyři plné pavilony, expozice desítek škol a regionálních zaměstnavatelů, doprovodný pódiový program a poradenství při volbě studia a zaměstnání– to je tradiční výstava VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO, na které budoucí a stávající středoškoláci získají ucelený přehled o možnostech studijních a kariérních příležitostech.

Společně s námi vyráží mezi studenty naši kolegové ze společností: Penam, Navos, Fatra, Agrotec, Kostelecké uzeniny, Oseva, Vodňanská drůbež, Lovochemie, Cerea, Wotan.