Otevřeli jsme chill-out zónu pro studenty Mendelu

11. 4. 2024

Dne 11. dubna jsme společně se zástupci Mendelovy univerzity slavnostně otevřeli na Agronomické fakultě novou AGROFERT chill-out zónu. Jedná se o první prostor na fakultě tohoto typu, jeho hlavním cílem je poskytnout studentům místo, kde se mohou odpočinout mezi hodinami či po náročném dni studia.

Prostor je vybaven pultem s židlemi, který výborně poslouží při psaní poznámek nebo práci na počítači. Zónu jsme doplnili dřevěnými stupínky, které vytvoří dostatek míst k sezení a relaxaci. Nezapomněli jsme ani na zásuvky, které mohou studenti využít pro dobíjení své elektroniky. 

Pásku při slavnostním otevření přestřihli za Agronomickou fakultu Daniel Falta, proděkan pro vnější vztahy a internacionalizaci a Pavel Ryant, proděkan pro vědu, výzkum a doktorská studia a vedoucí ústavu agrochemie, půdoznalství, mikrobiologie a výživy rostlin, ve které se nový hub nachází. Za koncern Agrofert Josef Mráz, výkonný ředitel Agrofertu, Pavel Čechmánek, generální ředitel Fatry a Vivien Babišová. Ta studentům popřála, aby se jim nová odpočinková zóna líbila a dobře se jim tam studovalo.

Doufáme, že si tento nový prostor oblíbíte stejně jako my! Zastavte se.