Mitoxantron ze Synthesie v lécích proti rakovině

27. 10. 2021

Výroba substancí pro farmaceutické účely má v Synthesii více než šedesátiletou tradici. Farmaceutické účinné látky jsou využívány především pro výrobu finálních lékových forem se širokou oblastí použití. Dlouholeté zkušenosti s výrobou aktivních farmaceutických substancí se promítají do vysoké kvality produktů, kterou zaručují certifikáty ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 a certifikát SÚKL dle SVP. Naše výrobky vyvážíme do více než 30 zemí světa.

Synthesie Mitoxantron

Mitoxantron

Je účinná látka, která se po zpracování do lékové formy používá především na léčbu rakoviny - zejména prsu a nyní nově i prostaty. Dále se využívá k výrobě léků pro pokročilejší stádium roztroušené sklerózy a některé formy leukémie. Vyrábíme jej jako jedna z mála firem na světě. A nyní má tento zajímavý modře krystalický produkt zcela novou aparaturu.

Nová aparatura

Hlavním důvodem investiční akce se záměrem kompletní výměny skleněné aparatury byl stále častější problém sehnat k původnímu zařízení náhradní díly, protože téměř všechna zařízení
byla kdysi vyrobena a upravena na zakázku. A hlavně - do budoucna bychom nebyli schopni plnit kvalitativní požadavky zákazníků a přísné legislativní požadavky, které jsou samozřejmě na farmaceutické výrobny kladeny.

Chcete vidět, jak vypadá a jaká ji obsluhuje skvělá parta? Celá fotogalerie zde

DALŠÍ ZPRÁVY