Koncern AGROFERT nemá nic společného s kauzou pana Miroslava Pelty

14. 8. 2017

Koncern AGROFERT odmítá jakoukoliv souvislost s kauzou Miroslava Pelty. Redakce Seznam Zprávy se snaží navodit dojem, že Tělovýchovná jednota AGROTEC Hustopeče měla požadovat či získat dotace v souvislosti s Miroslavem Peltou. Toto důrazně odmítáme. Redaktor Seznam Zprávy neuveřejnil naši odpověď celou, proto ji uvádíme zde i s jeho dotazem.
Žádáme tímto redakci Seznam Zprávy, aby přestala manipulovat se čtenáři a uměle vytvářet pseudokauzy, do nichž se pak snaží koncern AGROFERT zapojit.
 

Dotaz Seznam Zprávy

Odesílatel: Nohl, Radek [Radek.Nohl@firma.seznam.cz]
Odesláno: Wednesday, August 02, 2017 10:56 AM
Adresát: media AGROFERT <media@agrofert.cz>
Předmět: prosba
 
Dobrý den, prosím Vás, mohl byste mi říct, v jaké vztahu je TJ Agrotec Hustopeče se společnost Agrofet/Agrotec? Je vlastníkem nebo třeba tělovýchovnou jednotu pouze sponzoruje? Děkuji, hezký den! Nohl Radek
 
Radek Nohl
Redaktor zpravodajství Seznam.cz
gsm:  +420 606 045 938
Radek.Nohl@firma.seznam.cz
https://www.seznam.cz/
Seznam.cz, a.s., Radlická 3294/10, 150 00 Praha 5
 
Odpověď koncernu AGROFERT
 
Odesílatel: Hanzelka Karel
Odesláno: Wednesday, August 02, 2017 1:37 PM
Adresát: 'Nohl, Radek' <Radek.Nohl@firma.seznam.cz>
Předmět: RE: prosba
 
Dobrý den,
důrazně Vás žádáme, abyste naši firmu nezatahoval do kauzy sportovních dotací z MŠMT. O žádné dotace jsme nikdy ministerstvo nežádali a žádné dotace nikdy nečerpali.
Podle našich informací ani TJ Agrotec Hustopeče žádnou dotaci nikdy neobdržela.
Agrotec, a.s. nemá organizačně či zakladatelsky nic společného s TJ Agrotec Hustopeče. Je však partnerem (sponzorem) této tělovýchovné jednoty a propůjčil jí své jméno.
Generální ředitel společnosti Agrotec pan Martin Rada pana Peltu nikdy osobně neviděl, nikdy s ním o ničem nejednal a o nic ho nežádal.
 
S pozdravem,
 
Karel Hanzelka
PR manažer, tiskový mluvčí