Kam po škole? Společnosti AGROFERTu nabízí absolventské programy

31. 7. 2019

Pokud jste absolventka či absolvent a váháte, kam se vydat za slibnou kariérou po ukončení studia, tak společnosti koncernu AGROFERT mají výhodnou nabídku přímo pro Vás!

V nabídce jsou dva tréninkové programy. První z nich - PigCamp - je určen absolventům zemědělských škol. Po jeho absolvování se z Vás stanou vedoucí pracovníci chovů prasat na farmách koncernu AGROFERT. Věděli jste, že jsme  jedním z posledních subjektů, který v České republice tyto chovy zachoval? Naše výsledky jsou na špičkové úrovni a snasou srovnání s dánskými chovy, které patří ke špičce v Evropě. A Vy můžete být u toho!

Druhým programem je TechCamp, který se zaměřuje na techniku a obchodování s ní. Struktura je zaměřena na výcvik budoucích produktových specialistů, obchodníků a technologů, kteří budou opravdovými profíky na zemědělskou techniku. Kurz trvá od 6 do 12 měsíců.

U obou programů platí, že nabízíme výhodné finanční podmínky, zázemí, mentoring po celou dobu programu a řadu zajímavých benefitů. Více informací naleznete v přiložených letácích. Těšíme se na Vaše životopisy!