GreenChem rozšiřuje svou působnost ve Slovinsku

18. 9. 2023

Akvizice společnosti Promos d.o.o. představuje významný milník pro tento region, protože díky ní se GreenChem Adriatic d.o.o. stane předním distributorem AdBlue v zemích západního Balkánu.

"S potěšením oznamujeme, že Promos d.o.o., respektovaný a široce využívaný poskytovatel AdBlue ve Slovinsku, se stává součástí skupiny GreenChem Holding B.V." řekl Edo Sose – výkonný ředitel regionu Jadran. "Tato dohoda nám umožňuje rozšířit naši přítomnost na trzích v celém regionu. Díky tomuto partnerství mohou zákazníci v blízké budoucnosti očekávat ještě více vysoce kvalitních produktů a služeb." Výkonný ředitel GreenChem Holding B.V. - Guy Flochlay k dohodě uvedl: "Jsme velmi nadšeni z dokončení této akvizice, která bude velmi dobře zapadat do naší současné sítě dceřiných společností a distribučních kanálů v Evropě."

Zástupce společnosti Promos d.o.o., Primož Bedenk – generální ředitel, k fúzi řekl toto: „Od roku 2007 byla společnost Promos d.o.o. oficiálním distributorem GreenChem Holding B.V., takže jsme velmi nadšeni ze spojení sil s tak váženou společností. “

Společnost GreenChem je jedním z největších evropských výrobců a distributorů AdBlue. Vyrábí AdBlue lokálně ve více než 20 výrobních závodech v Evropě a Brazílii. To společnosti poskytuje velmi flexibilní a spolehlivé aktivum k produkci AdBlue®.

DALŠÍ ZPRÁVY