Cerea otevřela v Dašicích novou servisní halu

22. 3. 2024

Nová servisní hala byla otevřena na středisku v Dašicích u Pardubic, díky níž se významně zlepší dostupnost kvalitních oprav zemědělské techniky v regionu. Zemědělci budou mít možnost nechat si své stroje opravit rychle a efektivně, bez nutnosti dlouhého čekání a cestování, a to buď v servisu, nebo přímo u sebe na farmě.

Stávající servisní zázemí se rozšířilo o další tři stání. Novinkou je nejen zvýšený strop, ale i portálový jeřáb o nosnosti 8 tun, který umožní servisovat velké stroje, jakými jsou například axiální mlátička, samochodný postřikovač či velké pásové traktory. Moderní diagnostické vybavení umožní přesnou diagnostiku poruchy stroje. Vyškolený personál servisu poradí s výběrem vhodných náhradních dílů, zprostředkuje odtah stroje v případě poruchy do servisu. Samozřejmostí jsou garanční prohlídky nových strojů, generální opravy motorů a převodovek a v neposlední řadě možnost výjezdu našich servisních techniků přímo k zákazníkovi. V rámci zkvalitnění služeb byla posílena flotila servisních výjezdových aut o nové servisní vozidlo s kompletním vybavením.

Společně s výstavbou nové haly proběhla i rekonstrukce původních servisních prostor, administrativní budovy, zázemí servisních techniků, včetně sociálek, jídelny a šaten, a také zde vznikly nové kancelářské prostory pro prodejce zemědělské techniky. Před servisní budovou došlo k úpravě povrchu a ke zpevnění plochy pro nové skladové stroje.

DALŠÍ ZPRÁVY