AGROTEC Group oslavil třicítku

20. 12. 2021

Zaměstnanci skupiny Agrotec ze tří států – Maďarska, Slovenska a České republiky – napříč všemi divizemi slavili 30 let vzniku společnosti. Začalo to galavečerem v rotundě na brněnském výstavišti, následující den si připomněli významné výročí zákazníci Agrotec Group v unikátním pavilonu A. Třetí den pak patřil zaměstnancům a jejich rodinám.

Velké oslavy, které byly plánovány k třicetiletému výročí, se bohužel minulý rok kvůli epidemiologickým opatřením nemohly uskutečnit, a tak se slavilo až letos. Úvodem všechny přivítal generální ředitel Agrotec Group Martin Rada: „Agrotec slaví 30 let své úspěšné existence. Každá firma je založena především na lidech, kteří v ní pracují. Jsou tím nejcennějším, co firma má. Proto jsem velmi hrdý na to, kam náš tým za tři desetiletí dospěl a jaké příběhy lidé v Agrotec Group za tuto dobu svou poctivou prací napsali. Naše vize SPOLEČNĚ SILNĚJŠÍ se tak odráží v úspěšné společné cestě, ve vzájemném respektu i společné zodpovědnosti za naše výsledky.“ Během oslav byli oceněni zaměstnanci s třicetiletou pracovní historií a patnácti kolegyním a kolegům předal Martin Rada Cenu generálního ředitele.

Program byl opravdu bohatý. V AGROTEC ON AIR studiu si na pódium našeho AGROTEC Promotrucku moderátorka Iva Kubelková zvala speciální hosty k rozhovorům. V pavilonu A1 byly k vidění traktory, auta osobní i nákladní, rally závodní vozy, pantera, mlátička a v pavilonu A2, který byl určený dětem, i mlátička nafukovací. A samozřejmě nechyběl ani obří narozeninový dort.

DALŠÍ ZPRÁVY

Fotogalerie