AGROFERT RUN: Informace k registraci na PRECHEZA rodinný den + desítka okolo komína

9. 9. 2015

Milí běžci,

máme pro vás pár úžitečných informací k blížícímu se běhu.

V pondělí 14. 9. 2015 je poslední den, kdy bude možné přihlásit se do jednotlivých závodů PRECHEZA rodinného dne. Pondělí 14. 9. je zároveň posledním termínem pro podání příkazu k platbě startovného.

Ve středu 16. 9. 2015 se z platných (tedy správně vyplněných a zaplacených) přihlášek začne tvořit startovní listina do závodu. Nezaplacené přihlášky budou bohužel vymazány.

V případě dětských běhů se vytvoří startovní listina ze všech došlých přihlášek, jelikož se startovné neplatí.

U rodinného běhu se startovní listina nevytváří, protože se jedná o nesoutěžní běh.

Pokud jste se již přihlásili i zaplatili startovné, zkontrolujte si prosím, zda v seznamu přihlášených je u vašeho jména zeleně podbarveno pořadové číslo (týká se běžců na 10 km). Seznam přihlášených najdete na stejné adrese jako přihlášky. Pokud není zeleně podbarveno pořadové číslo u vašeho jména a platba z vašeho účtu proběhla, kontaktujte nás prosím na email info@agrofertrun.cz.

Další možnost přihlásit se do závodu bude na místě při prezentaci závodníků. Ta bude spuštěna v pátek 18. 9. 2015 od 17 hodin, dále pak v sobotu 19. 9. 2015 od 8 hodin ráno v místě startu, konkrétně v jídelně společnosti PRECHEZA. Rádi bychom vás však upozornili, že počet zbývajících startovních čísel je limitovaný.

Více informacích o závodu najdete na webu AGROFERT RUN.