AGROFERT podporuje motorsport

3. 4. 2024

I v letošním roce AGROFERT opět podporuje závodní duo Jan Kopecký a Jan Hloušek z AGROTEC Škoda Rally Teamu. Pokud by se jim podařilo obhájit loňské prvenství, připsali by si už jedenáctý titul mistra ČR v rally.

Do nové závodní sezóny vstupuje nejúspěšnější český rally závodník Jan Kopecký opět s Janem Hlouškem. Nezměnil se ani model vozu, se kterým budou útočit na přední příčky v závodech – Škoda Fabia RS Rally2, se kterou závodil už v minulém roce. Změn doznal pouze design vozu, který kromě týmových barev představuje všechny sponzory týmu v čele s generálními partnery AGROTEC Group, MOL a Škoda Auto.

„Jsem moc rád, že můžeme startovat v MČR 2024 v rally, a to díky všem partnerům, kteří náš Agrotec Škoda Rally Team v letošní sezoně podpořili. Cíl máme obhájit titul absolutních mistrů ČR a opět se spoléháme na špičkový závodní speciál Škoda Fabia RS Rally2 a pneumatiky Michelin. Zimní přestávka byla dlouhá, a proto jsme se rozhodli odstartovat i na Valašské rally, která se letos jede v rámci Rallysprint série. Krátce před jejím startem budeme mít jednodenní test v Polsku. Moc se těším na všechny fanoušky a věřím, že letošní MČR v rally bude opravdu zajímavé,“ slibuje Jan Kopecký.

I letos mezi hlavní partnery patří AGROTEC Group. „Spojení naší skupiny se závodním týmem mi dává smysl nejen z hlediska podpory sportu, ale především kvůli tomu, že v AGROTEC Group prodáváme prakticky cokoliv, co má volant a kola. Předchozí roky navíc ukázaly, že spojení Jana Kopeckého a AGROTEC Groupu je funkční a úspěšné,“ potvrzuje generální ředitel AGROTEC Group Martin Rada.

Kde můžete letos fandit? 

19 - 21.4. Rallye Šumava Klatovy

17 - 18.5. Rallye Český Krumlov

14 - 15.6. Agrotec Petronas Rally Hustopeče

13 - 14.7. Bohemia Rally Mladá Boleslav

16 - 18.8. Barum Czech Rally Zlín

20 - 22.9. Invelt Rally Pačejov