Agrofert dvakrát bronzový v soutěži "TOP ODPOVĚDNÁ FIRMA ROKU 2015"

22. 10. 2015

Dva bronzové certifikáty získal Agrofert za celkový přístup firmy v kategorii "TOP Odpovědná velká firma" a za loňskou Zprávu o společenské odpovědnosti v kategorii "Odpovědný reporting 2015".

Porotci v roce 2015 vybírali ze 119 strategií a projektů. Ceny na slavnostním večeru v Pražské křižovatce oceněné firmy přebíraly mimo jiné z rukou ministra pro lidská práva, rovné příležitosti a legislativu Jiřího Dienstbiera, náměstků ministerstev, zástupců Evropské komise či Svazu průmyslu a dopravy ČR a řady vysokých představitelů nejvýznamnějších tuzemských podniků.

„Při inovaci TOP Odpovědná firma jsme se inspirovali evropskými trendy i rostoucím zájmem o myšlenky trvale udržitelného podnikání v Česku a úroveň letošních přihlášek tato naše očekávání potvrdila. Díky certifikacím firmy – kromě samotného výročního oceňování - dostávají možnost sledovat své úspěchy dlouhodobě a analytická zpětná vazba pro ně znamená i větší strategický přínos pro rozvoj CSR v daném podniku,“ uvedla Pavlína Kalousová, předsedkyně platformy Byznys pro společnost. 

Fotogalerie