AGROFERT ani letos nebude chybět na mezinárodním agrosolanu Země živitelka

21. 8. 2023

Přijměte naše pozvání na 49. ročník Země živitelky, který se koná ve dnech 24.- 29. 8. 2022 na Výstavišti v Českých Budějovicích. Najdete nás výstavní ploše 310.

Nezmeškejte mezinárodní agrosalon, který se řadí mezi nejvýznamnější zemědělské veletrhy v Evropě. Agrofert ani letos nebude chybět, koneckonců se veletrhu účastní pravidelně už od roku 1994. Letos jsme pro vás připravili v rámci oslav výročí 30 let od založení opravdu pestrý program. 

 • ODPOČINKOVÁ CHILL ZÓNA
  Každý den se v naší odpočinkové zóně můžete nejen skvěle najíst, ale i posedět a odpočinout si u kávy nebo limonády. (plocha 310)
 • DINOO SVĚT
  To jsou atrakce pro malé i velké děti. Spousta her, soutěží a zábavy. A navíc s dinosauří tématikou, která baví holky i kluky. (plocha 310)
 • FARMTEC
  Přijďte si prohlédnout UNIboxy, které získaly na letošním AnimalTech 2023 Zlatou medaili, inovovaný systém DELTA II k vyhrnování výkalů s odkládacími lopatami nebo nabídku fotovoltaických elektráren a bioplynových stanic. (plocha 501)
 • ZEMĚDĚLSKÁ TECHNIKA
  Regionální dealeři Agrotecu, společnosti ARBO a KVARTO představí novou generaci traktorů T7 s technologií PLM Intelligence, jenž je plně připravená na Zemědělství 4.0. Nebudou chybět traktory z rodiny T5 v agregaci se stroji SIP nebo stroje AMAZONE pro výživu a ochranu rostlin. (plocha 214, 215)
 • HR POINT
  Že vám k sobě nejde HR a zemědělský veletrh? Právě tady máte možnost blíž nahlédnout do našich společností a získat přehled o všech aktivitách, segmentech a případně pracovních příležitostech. Ať už máte zájem o zemědělství, technologii nebo jednoduše rádi objevujete nové věci, naši personalisté jsou tu pro vás. Je to již naše tradice a náš HR point je vždy v obležení návštěvníků. (plocha 310)

Věříme, že si nenecháte ujít příležitost navštívit naši expozici. Těšíme se na setkání s vámi v Českých Budějovicích.

DALŠÍ ZPRÁVY