PREVENCE

NADSTANDARDNÍ ZDRAVOTNÍ PÉČE

V září 2018 jsme odstartovali projekt Fit firma, s pilotním programem nadstandardní zdravotní péče v Poliklinice Modřany. Každý zaměstnanec Agrofertu může využít služeb zdravotníků zdarma a vyčerpat finanční budget na dva roky ve výši 9 000 Kč. Rádi vám pomůžeme najít řešení nejrůznějších zdravotních potíží, ve spolupráci s profesionálním zdravotnickým týmem.

 

SEMINÁŘE DNY ZDRAVÍ

K rozšíření programu v oblasti zdraví velkou měrou přispěly vaše pozitivní ohlasy na nově nabízený benefit nadstandardní zdravotní péče v Poliklinice Modřany. Úspěšnost projektu nás přivedla k myšlence rozšířit prevenci, a to formou edukace a konzultace. Od ledna 2019 jsme pro vás naplánovali sérii seminářů pod jednotným názvem Dny zdraví. Můžete těšit na pravidelná, praktická setkání s odborníky, v průběhu kterých zazní praktické rady a typy na různá témata. Dny zdraví zahájíme prvním workshopem, zaměřeným na Výživové poradenství, sestaveným z přednášky rizikových faktorů a individuálního poradenství výživového specialisty. Máte chuť na změnu svého životního stylu? Stačí si nechat změřit BMI index, svalovou a tukovou tkáň, minerální látky nebo vodu v těle a poradit se s nutriční sestrou na úpravě skladby svého jídelníčku.

Obsahem následujícího únorového semináře bude Ergonomie pracovního místa. Během dopolední teoretické části se dozvíte, jak správně sedět u počítače, jaká je optimální výška pracovního stolu nebo jak postupovat při seřízení ergonomické židle. Bolí vás záda? Máte problém s očima? Odpoledne vám specialista nastaví zdravé pracovní místo.

Než nastoupí první sluneční paprsky, domluvili jsme vám na duben setkání s dermatologem. Přímo s lékařem můžete jednotlivě konzultovat dermatoestetické problémy a znaménka.

Letní prázdniny jsou exponovaným obdobím, kdy řada z vás cestuje, podniká různé sportovní aktivity, při kterých se zvyšuje četnost zranění. Proto je na červen připravena nabídka semináře zaměřeného na správné poskytnutí první pomoci. V průběhu získáte zkušenosti s ošetřením různých poranění. Současně si osvojíte techniku resuscitace pacienta. Absolventi kurzu obdrží certifikát.

Trápí vás vysoký krevní tlak? Zajímá vás vaše aktuální hladina cholesterolu? Na tyto otázky a mnoho dalších vám odpoví kurz Prevence kardiovaskulárních chorob, plánovaný před koncem roku 2019. Dozvíte se o způsobech, přínosu a vyhodnocování jednotlivých metod měření glykémie, tlaku, cholesterolu a tělesných proporcí. Z každého osobního měření obdržíte výsledky, společně se závěrečným doporučením.

Všechny přednášky jsou pro zaměstnance centrály AGROFERT, a.s. zdarma.

Máte zájem o jednotlivé semináře? Vyberte si z následujících témat a termínů. Přihlaste se ZDE nebo na emailu petra.adamkova@agrofert.cz.

Téma

Datum

Výživové poradenství   

10.1. 2019

Ergonomie pracovního místa

21.2.2019

Kontrola znamének

10.4. 2019

První pomoc

13.6. 2019

Prevence kardiovaskulárních chorob

15.11. 2019

 

 

 

 

 

 

 

 

POJIŠTĚNÍ

Mezi neodmyslitelnou součást prevence patří ochrana zdraví, jak preventivními zdravotními prohlídkami, řešením konkrétních obtíží, pohybovou aktivitou, dostatkem spánku v kombinaci s vhodným rizikovým a úrazovým pojištěním pro sebe, rodinu a své děti. Zdraví každého z nás považujeme za nejdůležitější, proto pro vás máme nabídku pojištění od Respectu. Ve spolupráci s pojišťovnou Kooperativa můžete vybírat z variant, která vám i vaší rodině bude nejvíc vyhovovat:

  • rizikové manažerské pojištění „Exkluziv“ za 12 276,-/rok - více o pojištění a pojistném krytí naleznete ZDE
  • rizikové pojištění „Jistota“ za 2 400,-/rok - více o pojištění a pojistném krytí naleznete ZDE
  • pojištění rodinných příslušníků za 600 - 1 200,-/rok - více o pojištění a pojistném krytí naleznete ZDE

Své objednávky směřujte na petra.adamkova@agrofert.cz