ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL

SPORT

Zdravý životní styl v našem pojetí vnímáme jako vyvážené stravování, optimální pohyb a potřebný relax. Spojení všech těchto aspektů může z dlouhodobého hlediska snížit dopad zdravotních problémů, urychlit regeneraci organizmu, usnadnit zvládání každodenních povinností a zlepšení kvality života. Upevněte své zdraví výběrem ze stávajících skupinových cvičení v Centru pohybové medicíny v a Sokolovně Průhonicích. Vybírat můžete z individuálních vstupů do posilovny, tenisových a badmintonových kurtů, nohejbalového a fotbalového hřiště nebo wellness zařízení.

Sportujte zdravě v CPM:

Den

Druh cvičení

Čas

Pondělí

kondiční cvičení se "Shrekem"

17:00-18:00, 18:00-19:00

Středa

kruhový tréning s Míšou

16:30-17:30

Čtvrtek

zdravá záda s pí Hálovou

16:30-17:30

 

 

 

 

 

Posilněte své zdraví a kondici kterýkoli den v Sokolovně Průhonicích, program lekcí najdete na: https://www.sokolovnapruhonice.cz/image/SPORT/rozvrh.jpg

Vedle toho od 1.1.2019 rozšiřujeme oblast benefitů kartou Multisport v segmentu zdravého životního stylu. Kartu můžete uplatnit na sport, relaxaci a volnočasové aktivity (např. bazén, saunu, páru, solnou jeskyni, vířivku, bowling, sezónní aktivity). Členství v Multisportu stojí 600 Kč. AGROFERT každému zaměstnanci přispěje 300 Kč  z celkové hodnoty. Zbývající část nákladů hradí zaměstnanec formou srážky ze mzdy. Za zvýhodněnou cenu 300 Kč měsíčně vám bude umožněn vstup do více než 1 400 sportovišť po celé České republice i na Slovensku. Z toho v Praze je k dispozici 411smluvních míst. Můžete zapojit i své blízké! Ke každé kartě je možné přiobjednat jednu doprovodnou kartu za 800 Kč a až 2 dětské karty do 15 let za 400 Kč/ks.

Více informací naleznete na webových stránkách www.multisport.cz najdete výčet aktivit, které můžete libovolně využívat, stejně tak i lokalitu. Rozsáhlá síť Multisport umožňuje každý den jeden vstup ve smluvních zařízeních. Přihlásit se můžete ZDE, případně emailem na petra.adamkova@agrofert.cz.

 

FITBOX

Máte chuť změnit své stávající stravovací návyky? Máte jedinečnou příležitost pod vedením nutričního specialisty. Jídelníček můžete upravit pomocí pravidelného energeticky vyváženého stravování, neboli fit boxů, vyvinutých ve spolupráci s odborníkem na výživu a šéfkuchařem restaurace Columna. Přesné nutriční hodnoty, s ohledem na vaše potřeby, lze individuálně zkonzultovat s odborníkem. Připravili jsme pro vás nabídku celodenního zdravého jídla. Cena jednodenního stravování (snídaně, 2x svačina, oběd, večeře) činí 400 Kč.
Ze sociálního fondu jsou kromě stávajícího příspěvku na obědy (120 Kč) dotovány fit boxy navíc příspěvkem na zdravé stravování, a to ve výši 80 Kč. Díky tomuto zvýhodnění vychází jednodenní balíček na 200 Kč. Aktuální menu na celý týden najdete v aplikaci ZDE, kde můžete spravovat své objednávky, a to nejpozději 24 hodin před vydáním. Máte dotaz? Obraťte se na fitbox@agrofert.cz.

S platností od 1.1.2019 máte k dispozici:

  • svačinu, oběd, svačinu, k vyzvednutí v 8 hodin na recepci AGROFERT, z titulu skladování a zachování čerstvosti pokrmů je snídaně a večeře k vyzvednutí v 16h v restauraci Columna

Přihlásit se můžete ZDE nebo na emailu fitbox@agrofert.cz.

Potřebujete osobní stravovací plán? Přijďte se poradit, jak začít se zdravým životním stylem, na workshop Výživové poradenství, dne 10.1. 2019.

 

FIT SNÍDANĚ

Víte, že snídaně by měla tvořit 15-25% celodenního příjmu energie? Doplní nám energii po spánku, podporuje hubnutí, brání přejídání a bojuje proti únavě. Ne nadarmo se říká, že první jídlo dne bychom neměli vynechávat. Nastartujte svůj metabolismus Fit snídaní, výběrem ze sladkého nebo slaného menu Restaurace Columna. Cena každé varianty snídaně činí 105 Kč. Po odečtení příspěvku na zdravé stravování ve výši 80 Kč, vychází cena snídaně na 25 Kč. Aktuální menu na celý týden najdete v aplikaci ZDE, kde můžete objednávat a spravovat své objednávky, a to nejpozději 24 hodin před vydáním.

S platností od 1.1.2019 máte k dispozici na výběr:

  • snídani sladkou/slanou k vyzvednutí v Restauraci Columna

Mechanizmus placení je totožný s platbou obědů v restauraci Columna. Využívat můžete vždy jen jednu alternativu stravování, a to buď fit box, nebo obědy. Další možnou kombinací čerpání je fit snídaně a obědy.

Máte dotaz? Obraťte se na fitsnidane@agrofert.cz.