ČESKÁ VEJCE CZ, a.s.

Společnost ČESKÁ VEJCE CZ, a.s. byla založena v roce 1999 aktivitou několika z největších producentů vajec v České republice. Jejím hlavním úkolem bylo a je do dnes zajistit centrálně odbyt většiny produkce od výrobců, kteří jsou zároveň jejími jedinými akcionáři, včetně zpracovatelského podniku ve Velkých Pavlovicích.

Vytvořením odbytové společnosti reagovali výrobci na vývoj situace na trhu. V době, kdy se na našem trhu etablovaly jednotlivé zahraniční i tuzemské maloobchodní řetězce, bylo nutností vytvořit subjekt, který by těmto uskupením byl odpovídajícím partnerem při vyjednávání  obchodní spolupráce.  Subjekt s jednotnou obchodní politikou, disponující dostatečným výrobním zázemím, s dlouholetými zkušenostmi z výroby, zpracování a distribuce čerstvých vajec.

Akcionáři společnosti jsou výrobní závody rozmístěné tak, že firma je schopna zabezpečit v případě potřeby zásobování ve všech částech republiky. Tento fakt měl velkou důležitost v době, kdy se maloobchodní řetězce zavážely zbožím napřímo na jednotlivé obchody. Dnes většina odběratelů disponuje vlastními distribučními centry, avšak rozvrstvení našich farem má čím dál větší důležitost ve vznikající zdravotní situaci - zvyšující se nebezpečí nákazy chovů a tím zvyšující se riziko výpadků v zásobování z nákazou  zasažených oblastí.


Produkty

  • Komodity živočišného původu - Výroba vajec

Působnost společnosti

  • Česká republika

Kontakt

ČESKÁ VEJCE CZ, a.s.

Potravinářství
č.p. 214, 257 64 Zdislavice, Česká republika
IČ: 25920901

E-mail: ceskavejce@ceskavejce.cz
Web: www.ceskavejce.cz

Aktuality ze společnosti

15
dubna
2017

Veselé Velikonoce s ČESKÁ VEJCE CZ

Kolik snědí Češi ročně vajec? A jak je tlustá skořápka? Odpovědi najdete v naší velikonoční grafice Celý článek

5
ledna
2017

Ve Vejprnicích u Plzně se otevírá nová třídírna vajec

Společnost ČESKÁ VEJCE CZ plánuje roční kapacitu až 200 milionů kusů Celý článek

Volné pracovní pozice

Společnost ČESKÁ VEJCE CZ, a.s., momentálně nenabízí volné pracovní pozice.

Zobrazit všechny kariérní nabídky

Loga ke stažení