AGF Food Logistics, a.s.

AGF Food Logistics, a.s., je mladý člen koncernu AGROFERT. Společnost vznikla v roce 2013 a od té doby se etablovala jakožto silná přepravní společnost stojící na pevných základech. Její specializací je přeprava čerstvého (fresh a ultra fresh) zboží. Pro potřeby efektivní logistiky společnost AGF Food Logistics využívá vlastní distribuční systém, který výrazně šetří náklady, optimalizuje přepravní trasy a zkracuje dobu přepravy zboží na minimum.

Společnost AGF Food Logistics prvotně vznikla s cílem vyřešit a optimalizovat distribuci výrobků potravinářských společností koncernu AGROFERT. Ročně totiž například zajišťuje přepravu zhruba 120 tisíc tun masných výrobků a lahůdek. Kvalitní logistice společnosti pomáhá jak zmíněný vlastní systém řízení přepravy zboží, tak neustálá obnova vozového parku. Díky tomu může AGF Food Logistics, a.s., svým zákazníkům garantovat vrácení dodacích listů do 48 hodin od jejich převzetí.

Společnost je řízena z centrály v Kostelci, napříč Českou republikou ale využívá služeb 8 cross dockových center. Flotilu vozidel tvoří přes 90 vlastních vozů a zhruba 3 desítky externích vozidel. Pro společnost pracuje 180 zaměstnanců.


Produkty

Působnost společnosti

  • Česká republika

Volné pracovní pozice

Řidič nákladní dopravy
Pro oblast vysočina
Řidič nákladní dopravy
Pro oblast jihočeský kraj
Řidič nákladní dopravy
Pro oblast hlavní město praha
FINANČNÍ ÚČETNÍ
Pro oblast vysočina
HLAVNÍ ÚČETNÍ
Pro oblast vysočina
Referent obalového hospodářství
Pro oblast vysočina

Loga ke stažení