Pro studenty

Studuješ a chceš si vyzkoušet svůj obor v praxi? Dej nám o sobě vědět!
Podívej se na seznam nabídek pro studenty, které jsou níže. Pravidelně nabízí společnosti koncernu AGROFERT brigády, stáže nebo možnosti spolupráce při psaní diplomových prací. Aktivní studenti jsou u nás vítáni! A pokud se ti u nás bude líbit, můžeš v budoucnu získat zaměstnání u některé ze společností koncernu AGROFERT. Těšíme se, až tě poznáme!

Originální kurzy pro studenty! Poznej PigCamp a TechCamp

Pokud studuješ střední nebo vysokou zemědělskou školu, tak pro tebe máme jednu exkluzivní nabídku. Můžeš se zapojit do PigCampu, což je tréninkový kurz pro budoucí vedoucí pracovníky chovů prasat na našich farmách. Kromě praktických znalostí a dovedností, které během ročního programu získáš, ti nabídneme i motivující finanční ohodnocení a řadu benefitů. Koukni do brožury PigCamp a přihlas se. Tuhle šanci jinde nedostaneš!

Pokud tě láká spíš technika a obchodování s ní, tak pro tebe máme TechCamp. Ten se zaměřuje na výcvik budoucích produktových specialistů, obchodníků a technologů, kteří budou opravdovými profíky na zemědělskou techniku. Kurz trvá od 6 do 12 měsíců a je určen studentům i absolventům zemědělských či technických škol, u obchodníků je možný i jiný obor. Podívej se na brožuru TechCampu. Tenhle kurz tě bude bavit! Navíc ti poskytneme odborné zázemí, motivující finanční ohodnocení a řadu benefitů. Tak neváhej a přihlaš se.

Vymazat filtr