Řadit /
seznam
na mapě
Vymazat filtr

Společnost Synthesia, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

TECHNICKÝ PRACOVNÍK CHEMICKÉ VÝROBY pro Výzkumný ústav organických syntéz

místo působnosti Pardubice - Rybitví

Výzkumný ústav organických syntéz,a. s. největší výzkumná společnost pro oblast aplikované organické chemie a toxikologie v České republice a významný český výrobce kvalifikované chemie a meziproduktů pro farmaceutický průmysl. Výzkumný ústav organických syntéz je dceřinou společností Synthesia, a.s. a zároveň je členem koncernu AGROFERT, a. s. Nyní hledá do svého týmu kolegu na výše uvedenou pracovní pozici.

Pracovní náplň

  • obsluha jednoduchých chemických aparatur a strojů
  • manipulační práce
  • čištění strojů a zařízení, spolupráce při jejich údržbě

Požadujeme

  • SO, SŠ vzdělání v chemickém oboru
  • manuální zručnost
  • chuť pracovat
  • dobrý zdravotní stav
  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu
  • praxe v oboru výhodou

Nabízíme

  • jistotu stabilního zaměstnání v prosperující společnosti
  • teplé obědy za 19 Kč, večeře za 15 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění až do 600 Kč/ měsíc
  • multifunkční volnočasová poukázka UNIŠEK+ v hodnotě 1.500 Kč/ročně
  • zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké
  • zvýhodněné rekondiční a zážitkové pobyty
  • zvýhodněné ceny produktů skupiny AGROFERT, a. s.
  • zaměstnanecké akce a další atraktivní benefity
  • možnost dalšího vzdělávání (např. kurzy anglického jazyka, odborného vzdělávání a další)
pracovní vztah pracovní smlouva
úvazek práce na plný úvazek
požadované vzdělání Úplné střední odborné vzdělání s maturitou (bez vyučeni)
společnost Synthesia, a.s., Semtín 103, Pardubice (Ič 60108916)
odpovědná osoba Markéta Kohútová
číslo nabídky 536