Společnost Kostelecké uzeniny a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

STROJNÍK CHLADÍRENSKÉHO ZAŘÍZENÍ

Místo Planá nad Lužnicí

Kostelecké uzeniny a.s.,výrobně-potravinářská společnost hledá pro svou provozovnu v Plané nad Lužnicí vhodného uchazeče/čku na pracovní pozici Strojník chladírenského zařízení.

Pracovní náplň

  • obsluha a údržba strojovny chlazení s chladícím médiem NH3, obsluha a údržba vzduchotechnického zařízení, obsluha a údržba výroby tlakového technologického vzduchu, nepřetržitý dvousměnný provoz

Požadujeme

  • SOU/SŠ technického směru, manuální zručnost, výhodou vyhláška č.50/1978Sb.§5(příp.§6 pro samostat.činnnost), praxe v oboru výhodou

Nabízíme

  • dobré finanční ohodnocení ve stabilní firmě, k výdělku dále navíc zaměstnanecké benefity( 25 dnů dovolené, zaměst.balíčky, závodní stravování, svačiny zdarma, příspěvek na penzijní připojištění, možnost příspěvku na dopravu, systém kafeterie
  • příspěvek na volný čas a zdraví, možnost profesního růstu, nástup možný ihned, po zapracování smlouva na dobu neurčitou
Požadované vzdělání Střední odborné vzdělání s výučním listem
Společnost Kostelecké uzeniny a.s., Kostelec 60, Kostelec (Ič 46900411)
Odpovědná osoba Petra Varačková
Číslo nabídky 4875