Společnost SPV Pelhřimov, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

ZOOTECHNIK SKOTU

Místo

Společnost SPV Pelhřimov, a.s. je tradiční společnosti v oblasti velkochovu prasat. Jedná se o silného hráče na domácím trhu a stabilní společnost uvnitř většího koncernu. SPV Pelhřimov provozuje reprodukční farmy v Plevnici a v Miloticích u Kyjova a výkrmové farmy v Litohošti, Vyskytné, Velkých Němčicích, Velkém Karlově, Bojanovicích, Krhovicích a Miloticích. Hlavní sídlo společnosti je umístěno v Plevnici na Pelhřimovsku.

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za zdravotní stav skotu – 3 stáje cca 350 kusů býků, 100 kusů masných krav + mladý dobytek Komunikace se specialisty na výživu Zodpovědnost za technické zázemí Hlídání krmiv Organizace práce krmičů Hlídání a údržba pastevních areálů Vedení administrativy

Požadujeme

  • Řidičský průkaz skupiny ,,B“ a ,,T“ Praxe výhodou

Nabízíme

  • Zajímavou pracovní příležitost v koncernové skupině Odpovídající mzdové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a zkušeností Široký balíček zaměstnaneckých benefitů Stravenky Příspěvky na zdraví Příspěvky na dovolenou 5 týdnů dovolené Práce na HPP
Úvazek práce na plný úvazek
Požadované vzdělání Základní vzdělání
Společnost SPV Pelhřimov, a.s., Plevnice 42, Olešná (Ič 25157507)
Odpovědná osoba Nikol Cichá
Číslo nabídky 4521