Společnost DEZA, a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici

Strojník

Místo Valašské Meziříčí

Vytvářejte spolu s Dezou svět kolem nás. V oblasti chemického průmyslu působíme jako výrobce základních organických látek a řadíme se mezi významné společnosti v oboru na světě. Momentálně hledáme zaměstnance na pozici:

Pracovní náplň

  • Plnění šupin granulovaného ftalanhydridu do velkoobjemových pytlů nebo do papírových pytlů, manipulace s paletami ve skaldu pomocí elektrického ručně vedeného nízkozdvižného vozíku, následný úklid v granulaci, pomoc při nakládání palet do kamionu.

Požadujeme

  • Někoho s výučním listem nejlépe z chemického nebo strojního oboru, v dobrém zdravotním stavu, komu nevadí učit se novým věcem, a manuální zručnost mu není cizí.

Nabízíme

  • Nástupní mzdu odpovídající zkušenostem a praxi, každoroční valorizaci mzdy, všem zaměstnancům čtvrtletně vyplácíme odměny vztahující se k hospodářskému výsledku společnosti, ročně si u nás užijete šest týdnů dovolené, přispějeme Vám na penzijní připojištění, a také na stravování ve vlastní jídelně (stravování se nachází přímo v areálu společnosti), dáme Vám prostor pro další rozvoj
  • umožníme Vám studovat jazyky a absolvovat odborné kurzy, můžete využít zvýhodněného telefonního tarifu a telefonovat i surfovat levněji nadstandardní zdravotní a preventivní programy, benefitní systém Cafeterie, vážíme si zaměstnanců, kteří pomáhají druhým, proto odměňujeme bezpříspěvkové dárce krve. Benefity, které ocení především rodiče Organizujeme a přispíváme na letní tábory se zkušenými vedoucími.
Požadované vzdělání Střední odborné vzdělání s výučním listem
Společnost DEZA, a. s., Masarykova 753, Krásno nad Bečvou, Valašské Meziříčí (Ič 00011835)
Odpovědná osoba Michaela Havran Horáková, +420 571 692 372
Číslo nabídky 4210