Společnost DEZA, a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici

Chemik - operátor

Místo Valašské Meziříčí

Vytvářejte spolu s Dezou svět kolem nás. V oblasti chemického průmyslu působíme jako výrobce základních organických látek a řadíme se mezi významné společnosti v oboru na světě. Momentálně hledáme zaměstnance na pozici:

Pracovní náplň

  • Řízení chodu filtru, jeho obsluha a údržba, analytická kontrola esterů na výstup z technologie, manipulace s výrobkem ve skladech, plnění esterů do autocisteren, příprava a dávkování katalyzátoru, spolupráce s ostatními pracovníky provozu.

Požadujeme

  • Někoho s výučním listem nejlépe z chemického nebo jiného technického oboru, v dobrém zdravotním stavu, a manuální zručnost mu není cizí.

Nabízíme

  • Nástupní mzdu odpovídající zkušenostem a praxi, každoroční valorizaci mzdy, všem zaměstnancům čtvrtletně vyplácíme odměny vztahující se k hospodářskému výsledku společnosti, ročně si u nás užijete třicet dní dovolené, přispějeme Vám na penzijní připojištění, a také na stravování ve vlastní jídelně (stravování se nachází přímo v areálu společnosti), dáme Vám prostor pro další rozvoj
  • umožníme Vám studovat jazyky a absolvovat odborné kurzy, můžete využít zvýhodněného telefonního tarifu a telefonovat i surfovat levněji nadstandardní zdravotní a preventivní programy, benefitní systém Cafeterie, vážíme si zaměstnanců, kteří pomáhají druhým, proto odměňujeme bezpříspěvkové dárce krve.
Požadované vzdělání Střední odborné vzdělání s výučním listem
Společnost DEZA, a. s., Masarykova 753, Krásno nad Bečvou, Valašské Meziříčí (Ič 00011835)
Odpovědná osoba Michaela Havran Horáková, +420 571 692 372
Číslo nabídky 4209