Společnost AgroZES, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici

Mechanik zemědělských strojů

Místo

Společnost AgroZES, spol. s r.o. hledá do svého týmu nového kolegu do trvalého pracovního poměru na výše uvedenou pracovní pozici

Pracovní náplň

  • servis a opravy zemědělských strojů
  • diagnostika a opravy elektronických závad a navigací
  • záruční a pozáruční servis
  • opravy strojů na servisním středisku, popř. formou výjezdů u zákazníka
  • příprava nových strojů

Požadujeme

  • SOU s maturitou nebo vyučením v technickém směru se zaměřením na opravy zemědělských strojů
  • ŘP skupiny B, T popř. C, E výhodou
  • výhodou speciální průkazy (strojní, svářečský, apod.) a odborná způsobilost v oblasti elektrotechniky
  • samostatnost, spolehlivost, schopnost práce v týmu, pozitivní přístup k zákazníkům

Nabízíme

  • přímý kontakt se špičkovou technikou
  • profesní vzdělávání a osobní rozvoj
  • zázemí silné stabilní společnosti
  • motivující platové ohodnocení
Požadované vzdělání Střední odborné vzdělání s výučním listem
Společnost AgroZES, spol. s r.o., Kněževes 391, Kněževes (Ič 27588017)
Odpovědná osoba Hana Paradovská, 313 283 220
Číslo nabídky 4180