Společnost LIPRA PORK, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

OŠETŘOVATEL/KA HOSPODÁŘSKÝCH ZVÍŘAT na farmu Libřice

Místo Libřice

Stabilní a prosperující společnost LIPRA PORK, a.s. koncernu AGROFERT hledá pro živočišnou výrobu v Libřicích vhodného kandidáta.

Pracovní náplň

  • práce se zvířaty
  • krmení, ošetřování, manipulace, …
  • mytí a úklid provozu a jiné práce spojené s provozem a jeho údržbou

Požadujeme

  • dobrou pracovní morálku a ochotu manuálně pracovat
  • samostatnost a spolehlivost
  • kladný vztah ke zvířatům
  • vyučen v oboru není podmínkou

Nabízíme

  • zajímavou práci ve stabilní a tradiční zemědělské společnosti
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • práce na plný úvazek
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravenky + další benefity
Úvazek práce na plný úvazek
Požadované vzdělání Základní vzdělání
Společnost LIPRA PORK, a.s., Štěpánovice 38, Rovensko pod Troskami (Ič 46356118)
Odpovědná osoba Jiřina Baierová
Číslo nabídky 4082