Společnost ZEMOS a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

Traktorista

Místo Velké Němčice

Zajímáte se o zemědělství? Máte přehled v zemědělské technice a problematice? Máte schopnosti, o kterých si myslíte, že by u nás nalezly uplatnění? Pak právě pro Vás je tu zajímavá příležitost! Kontaktujte nás a domluvíme se na prohlídce Vašeho budoucího pracoviště.

Pracovní náplň

  • práce s moderní zemědělskou technikou značky New Holland, Case, Amazone
  • zabezpečení polní práce (příprava půdy, setí, aplikace hnojiv, sklizeň …)

Požadujeme

  • řidičský průkaz skupiny B, T
  • zkušenosti v oboru min. 1 rok
  • ochotu se učit a nebát se fyzické práce
  • časová flexibilita, samostatnost a spolehlivost

Nabízíme

  • zázemí úspěšné české společnosti
  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • pracovní doba od 6:30 do 15:00, v době sklizní prodloužená pracovní doba (konto pracovní doby)
  • širokou oblast benefitů (5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní a životní pojištění, příspěvky na dětskou rekreaci, příspěvek na lázeňský pobyt a příspěvky nad rámec ZP)
  • nástup možný ihned
  • informace na tel.: +420 604 205 850 nebo mailu vera.palaskova@zemos.cz
Úvazek práce na plný úvazek
Požadované vzdělání Nižší střední vzdělání
Společnost ZEMOS a.s., Jízdárenská 493, Velké Němčice (Ič 63470381)
Odpovědná osoba Zuzana Rudelová
Číslo nabídky 4016