Společnost Vodňanské kuře, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici

Ošetřovatel(ka) drůbeže

Místo Bezděkov

Agrofert, a.s. je největší skupina v českém a slovenském zemědělství, potravinářství a chemii. V současné době hledáme do naší dceřiné společnosti Vodňanské kuře, s.r.o., kolegu/kolegyni na pozici Ošetřovatel(ka) drůbeže - Bezděkov

Pracovní náplň

  • Zajišťování péče o drůbež ve farmovém chovu
  • Vedení stájové dokumentace

Požadujeme

  • Kladný vztah ke zvířatům
  • Komunikační schopnosti
  • Schopnost týmové i samostatné práce
  • Zodpovědný a aktivní přístup k práci
  • Flexibilitu

Nabízíme

  • Samostatnou a zodpovědnou práci na plný úvazek
  • Zaměstnanecký poměr na dobu neurčitou
  • Zaměstnání ve stabilní ryze české společnosti
  • Motivující finanční hodnocení, osobní hodnocení k fixnímu platu
  • Firemní benefity
Požadované vzdělání Střední nebo střední odborné vzdělání bez maturity
Společnost Vodňanské kuře, s.r.o., Karlov 196, Kutná Hora (Ič 27435148)
Odpovědná osoba Eva Šandová
Číslo nabídky 3984