Společnost NAVOS, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

VEDOUCÍ NÁKUPNÍHO STŘEDISKA (Hustopeče, Mikulov)

Místo Hustopeče, Mikulov

Pracujte pro NAVOS, máme pro vás pracovní příležitost v týmu lidí, kteří staví již více než stoletou historii naší zemědělské společnosti. Zemědělství má velký a stabilní potenciál, naše společnost se neustále rozvíjí a díky našim zaměstnancům se nám podařilo, dosáhnou toho, čím jsme dnes. Stojíme o každého, kdo má chuť být toho součástí.

Pracovní náplň

  • řídí a vyhodnocuje práci podřízených pracovníků, organizuje a zajišťuje chod střediska
  • školí podřízené pracovníky v oblasti BOZP a PO
  • organizuje úklid a pořádek ve všech prostorech areálu střediska
  • vede denní záznamy o výkonech a činnosti střediska a průběžné předává podklady pro účtování
  • dodržuje stanovené technologické postupy
  • sleduje jakostní parametry komodit
  • přijímá motorovou naftu a zajišťuje provozuschopnost čerpací stanice

Požadujeme

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického nebo zemědělského směru
  • zkušenosti s vedením lidí
  • řidičský průkaz skupiny B
  • velmi dobré znalosti práce na PC
  • výborné komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme

  • spolehlivé zázemí firmy se stabilní pozicí na trhu
  • služební automobil i k soukromému použití
  • možnost dalšího profesního a osobního rozvoje
  • širokou oblast benefitů (25 dní dovolené, stravenky ve výši 85 Kč, příspěvek na penzijní a životní pojištění, příspěvek na rekreaci/zdraví, podpora vzdělávání)
  • hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, poté možnost prodloužení na neurčitou
Požadované vzdělání Střední odborné vzdělání s výučním listem
Společnost NAVOS, a.s., Čelakovského 1858/27, Kroměříž (Ič 47674857)
Odpovědná osoba Zuzana Rudelová
Číslo nabídky 3931