Společnost Cerea, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

Agronom

Místo Vilémov

Obchodní společnost Cerea, a.s. v souvislosti s rozvojem svých aktivit vypisuje výběrové řízení na pozici agronoma pro dceřinou společnost ZS Vilémov, a.s. podnikající v oblasti zemědělské prvovýroby

Pracovní náplň

  • odpovědnost za svěřenou část rostlinné výroby
  • řízení kolektivu zaměstnanců
  • administrativa vztahující se k rostlinné výrobě
  • personální práce

Požadujeme

  • VŠ, případně SŠ zemědělského směru
  • zkušenosti a praxi v rostlinné výrobě
  • organizační a komunikační schopnosti
  • řidičský průkaz min. skupiny B

Nabízíme

  • zázemí stabilního a dynamicky se rozvíjejícího zemědělského subholdingu
  • možnost dalšího rozvoje a profesního růstu
  • motivující mzdové podmínky
  • benefitní zaměstnanecký program
Požadované vzdělání Úplné střední odborné vzdělání s maturitou (bez vyučeni)
Společnost Cerea, a.s., Dělnická 384, Pardubice (Ič 46504940)
Odpovědná osoba Lenka Mrákotová
Číslo nabídky 3906