Společnost Fatra, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

REFERENT / REFERENTKA ODDĚLENÍ KVALITY

Místo Napajedla

Pracovní náplň

  • zadávání informací do informačního systému SAP
  • práce s interní dokumentací v řízeném režimu
  • práce s technickou a odbornou dokumentací
  • vedení administrativy
  • spolupráce s odděleními vývoje, technologie, nákupu a prodeje

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání (výhodou technického nebo chemického směru)
  • alespoň pasivní znalost angličtiny na úrovni minimálně B1
  • aktivní přístup, samostatnost a zodpovědnost
  • komunikativnost, schopnost týmové práce
  • znalost práce na PC (Word, Excel), znalost práce s IS SAP výhodou

Nabízíme

  • perspektivu osobního rozvoje a seberealizaci v přední plastikářské výrobní společnosti
  • výhody sociálního programu Fatra, a.s., a skupiny Agrofert
  • pružnou pracovní dobu
  • místo výkonu práce Napajedla
Požadované vzdělání Úplné střední odborné vzdělání s maturitou (bez vyučeni)
Společnost Fatra, a.s., Třída Tomáše Bati 1541, Napajedla (Ič 27465021)
Odpovědná osoba Adéla Mořická
Číslo nabídky 3854