Společnost Fatra, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

VEDOUCÍ TECHNICKÉ KONTROLY

Místo Napajedla

Pracovní náplň

  • Řízení kolektivu zaměstnanců oddělení technické kontroly
  • Zajištění kontroly vstupních materiálů, meziproduktů a hotových výrobků včetně provedení potřebných laboratorních zkoušek
  • Schvalování kontrolních postupů
  • Komunikace s odděleními napříč jednotlivými segmenty firmy
  • Kontrola, prosazování a rozvoj účinnosti systému kontroly kvality
  • Spoluúčast na zákaznických auditech
  • Spoluúčast při řešení interních i externích neshod (reklamací)
  • Zajištění chodu jednotlivých kontrolních míst a laboratoří
  • Zajištění servisu a kalibrací přístrojů technické kontroly
  • Vydávání osvědčení o kvalitě výrobků

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického směru, nejlépe se zaměřením na technologii zpracování plastů
  • Základní znalosti kontrolních a zkušebních metod plastových materiálů
  • S výhodou praxe na obdobné pozici ve výrobní firmě
  • Samostatnost a aktivní přístup k práci
  • Komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Znalost AJ
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Ochotu vzdělávat se a růst

Nabízíme

  • Profesní seberealizaci v obchodně-výrobní společnosti.
  • Odpovídající finanční ohodnocení.
  • Sociální výhody společnosti Fatra, a.s. a skupiny Agrofert.
  • Místo výkonu práce Napajedla.
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní pojištění
Úvazek práce na plný úvazek
Požadované vzdělání Vysokoškolské vzdělání
Společnost Fatra, a.s., Třída Tomáše Bati 1541, Napajedla (Ič 27465021)
Odpovědná osoba Adéla Mořická
Číslo nabídky 3853