Společnost ALIMEX NEZVĚSTICE a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

Hlavní zootechnik - ALIMEX NEZVĚSTICE a.s.

Místo Nezvěstice 9, 332 04 Nezvěstice

Společnost ALIMEX NEZVĚSTICE a.s. hledá vhodného kandidáta na výše uvedenou pozici.

Pracovní náplň

  • komplexní koordinace, organizace a řízení živočišné výroby ve společnosti
  • stanovování, zpracování a předkládání koncepčních záměrů živočišné výroby
  • řízení a organizace plemenářských záměrů v chovech zvířat
  • vedení příslušné evidence

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání v oboru živočišná výroba
  • praxe minimálně 3 roky v oboru
  • řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti s dlouhodobou perspektivou zaměstnání
  • odpovídající platové ohodnocení dle praxe a zkušeností s podílem na hospodářském výsledku podniku
  • dovolenou 5 týdnů
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • poskytnutí stravenek
  • služební mobilní telefon
  • účast na vzdělávacích akcích
  • V souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), tímto prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováním svých osobních údajů obsažených v mém životopise a dalších přílohách a souhlasím s jejich užitím pro účely výběrového řízení. Tento souhlas uděluji společnosti Primagra, a.s., a to na dobu jednoho roku ode dne zaslání životopisu.
Úvazek práce na plný úvazek
Požadované vzdělání Vysokoškolské vzdělání
Společnost ALIMEX NEZVĚSTICE a.s., Nezvěstice 9, Nezvěstice (Ič 25196049)
Odpovědná osoba Lucie Jindřichová
Číslo nabídky 3813