Společnost SPV Pelhřimov, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

Segmentový Personální specialista

Místo Plevnice u Pelhřimova

Skupina 3 zemědělských společnosti: LIPRA PORK a. s.; SPV Pelhřimov, a. s.; ANIMO Žatec, a.s., které se řadí mezi dlouhodobé partnery podniků zemědělské prvovýroby v Čechách, členové koncernu Agrofert, a.s., který je největší skupinou v českém a slovenském zemědělství, potravinářství a chemii, hledá nového kolegu/kolegyni na pozici Personální specialista.

Pracovní náplň

  • spoluvytváří a sjednocuje HR předpisy napříč ve všech třech společnostech, zodpovídá za jejich komunikaci, uplatňuje a iniciuje jejich změny a spolupodílí se na implementaci HR strategie do všech třech společností,
  • zpracovává jednotný HR controlling a reporting,
  • zodpovídá za nábor výběr a adaptaci zaměstnanců,
  • zodpovídá a sjednocuje mzdovou politiku všech společností, spolupracuje na vytváření jednotného systému odměňování,
  • zodpovídá za stanovení a naplnění plánu vzdělávání a rozvoje zaměstnanců společností,
  • liniově i metodicky řídí vzdělávání a rozvoj zaměstnanců ve všech společnostech v koordinaci s příslušnými manažery,
  • je gestorem spolupráce s páteřními školami,
  • je hlavním gestorem při implementaci personálně informačního systému,
  • přímá podřízenost představenstvu uvedených společností, metodická podřízenost centrálnímu HR manažerovi koncernu Agrofert.

Požadujeme

  • VŠ vzdělání,
  • praxi na obdobné pozici,
  • znalost pracovněprávní a mzdové legislativy včetně znalosti personálních procesů,
  • dobré komunikační a prezentační schopnosti vůči širokému spektru partnerů – od zaměstnanců až po management,
  • dobré znalosti MS Office (především Excel),
  • samostatnost, loajálnost, pečlivost, kreativitu, empatii, schopnost pracovat v týmu, ale i samostatně a smysl pro zodpovědnost,
  • prokazatelnou schopnost řídit souběžně množství různorodých činností s jasným určením priorit pro vlastní práci a má dobrý smysl pro důležitost a naléhavost jednotlivých činností a úkolů,
  • schopnost řídit liniově i metodicky.

Nabízíme

  • nástup dohodou
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • odpovídající mzdové ohodnocení,
  • zázemí úspěšné, silné a stabilní společnosti,
  • kreativní práce a možnost profesního rozvoje,
  • širokou oblast benefitů,
  • osobní automobil k dispozici, notebook, mobilní telefon,
  • homeOffice dle dohody,
  • místo výkonu práce Plevnice u Pelhřimova, další společnosti, jsou v lokalitách celé ČR
  • uzávěrka přihlášek je 15. 7. 2019
Úvazek práce na plný úvazek
Požadované vzdělání Vysokoškolské vzdělání
Společnost SPV Pelhřimov, a.s., Plevnice 42, Olešná (Ič 25157507)
Odpovědná osoba Zuzana Kosíková
Číslo nabídky 3804