Společnost AgroZZN, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

Prodejce zemědělské techniky

Místo

Společnost AgroZES, spol. s r.o.

Pracovní náplň

  • hledá do svého týmu nového kolegu do trvalého pracovního poměru na pozici Prodejce zemědělské techniky

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického nebo obchodního směru, výhodou je praxe na obdobné pozici; orientace v oboru zemědělská technika; osobnost s dobrými vyjednávacími schopnostmi a obchodním uvažováním; ŘP skupiny B, popř. i T

Nabízíme

  • zajímavou a náročnou práci v kontaktu s lidmi, výborné zázemí pro obchody a činnost, podpora ze strany interního marketingového útvaru, přímý kontakt se špičkovou technikou, profesní vzdělávání a osobní rozvoj, motivující finanční ohodnocení (provize)
Požadované vzdělání Úplné střední odborné vzdělání s vyučením i maturitou
Společnost AgroZZN, a.s., V Lubnici 2333, Rakovník (Ič 45148082)
Odpovědná osoba Hana Paradovská, 313 283 220
Číslo nabídky 3780