Společnost ZEMOS a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

Mechanik zemědělské techniky

Místo Velké Němčice

Máte přehled v zemědělské technice a problematice? Chcete dělat práci, která není stejná každý den? Je pro Vás důležitá jistota a pravidelný příjem? Rádi vidíte výsledek své práce hned? Pak právě pro Vás je tu zajímavá příležitost! Kontaktujte nás a domluvíme se na prohlídce Vašeho budoucího pracoviště.

Pracovní náplň

  • provádění technické údržby, seřizování a opravy zemědělských strojů a zařízení v rostlinné i živočišné výrobě
  • zabezpečování údržby zařízení dle interních potřeb firmy

Požadujeme

  • vyučení v oboru opravář zemědělských strojů/automechanik nebo praxe v oboru
  • ŘP. sk. B, C
  • znalost práce na soustruhu výhodou
  • platný svářečský průkaz výhodou
  • časovou flexibilitu, samostatnost a zručnost

Nabízíme

  • zázemí úspěšné české společnosti
  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • jednosměnný provoz
  • širokou oblast benefitů (5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní a životní pojištění, příspěvky na dětskou rekreaci, příspěvek na lázeňský pobyt a příspěvky nad rámec ZP)
  • nástup možný ihned
  • informace na tel.: +420 727 808 302 nebo mailu dagmar.vintrlikova@zemos.cz
Požadované vzdělání Střední odborné vzdělání s výučním listem
Společnost ZEMOS a.s., Jízdárenská 493, Velké Němčice (Ič 63470381)
Odpovědná osoba Zuzana Rudelová
Číslo nabídky 3772