Společnost LIPRA PORK, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

ÚDRŽBÁŘ na farmu Březina

Místo Březina

Stabilní a prosperující společnost LIPRA PORK, a.s. koncernu AGROFERT hledá pro živočišnou výrobu na farmě Březina ÚDRŽBÁŘE. Farma Březina je moderní provoz s reprodukčním chovem prasnic a odchovem selat.

Pracovní náplň

  • údržbářské práce na farmě
  • práce se zvířaty, krmení, ošetřování, manipulace
  • mytí a úklid provozu + jiné práce spojené s výrobou

Požadujeme

  • kladný vztah ke zvířatům
  • dobrou pracovní morálku a ochotu manuálně pracovat
  • spolehlivost a samostatnost
  • vyučen v oboru není podmínkou

Nabízíme

  • zázemí ve stabilní společnosti
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • práce na plný úvazek, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravenky
  • příspěvek na penzijní pojištění + další benefity
Požadované vzdělání Střední odborné vzdělání s výučním listem
Společnost LIPRA PORK, a.s., Štěpánovice 38, Rovensko pod Troskami (Ič 46356118)
Odpovědná osoba Martin Šimral
Číslo nabídky 3746