Společnost ZZN Pelhřimov a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Místo Pelhřimov

Obchodní společnost ZZN Pelhřimov a.s. nabízí pracovní příležitosti pro obsazení pracovní pozice OBCHODNÍ ZÁSTUPCE.

Pracovní náplň

  • Nákup a prodej zemědělských komodit a produktů. Místo výkonu práce: region Pelhřimov, Tábor, Černovice, Vlašim, Louňovice, Ml. Vožice a okolí

Požadujeme

  • · VŠ vzdělání případně SŠ vzdělání zemědělského nebo ekonomického směru · výborné obchodní znalosti a dovednosti · komunikační dovednosti · znalost trhu se zemědělskými produkty · řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • pracovní příležitost v prosperující společnosti
  • kvalitní zázemí moderní společnosti
  • tvůrčí pracovní prostředí
  • systematické vzdělávání a profesní růst
  • motivující mzdové podmínky, dle splnění hospodářského výsledku
  • široké spektrum zaměstnaneckých benefitů
Požadované vzdělání Úplné střední odborné vzdělání s maturitou (bez vyučeni)
Společnost ZZN Pelhřimov a. s., Nádražní 805, Pelhřimov (Ič 46678140)
Odpovědná osoba Lucie Dvořáková
Číslo nabídky 3713