Společnost Fatra, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

ELEKTROMONTÉR

Místo Chropyně

Jsme tradiční ryze česká firma založená 1935 koncernem Baťa. V rámci naší strategie se chceme zlepšovat a zase o něco vyrůst. A to ve všech oblastech. Zkrátka, chceme být úspěšní. Tomu se snažíme uzpůsobit i naši firemní kulturu. Jsme schopni respektovat lidskou individualitu a situace řešit s ohledem na zájem celku. Firemní kultura je živý organismus, který může obohatit každý zaměstnanec. V současné době hledáme na doplnění našich pracovních týmů kandidáta na pozici:

Pracovní náplň

  • Co bude Vašim úkolem? Každodenní elektro údržba energetických zařízení na hladine VVN, VN a NN Identifikace a odstraňování závad na zařízení Provádění preventivních prohlídek. Kontrola odběrných míst odběratelů LDS.

Požadujeme

  • Co čekáme od Vás? Vzdělání: Střední odborné vzdělání se zaměřením
  • elektro Praxe v oboru výhodou Jazykové znalosti: Znalost anglického jazyka výhodou Znalost práce na PC: Uživatelská úroveň Odborné znalosti a dovednosti: Znalost obsluhy a práce na zařízení VVN, VN a NN Orientace ve výkresové dokumentaci Řidičský průkaz
  • skupina B Požadované osvědčení
  • certifikáty: Platné osvědčení vyhl.č. 50/1978Sb.minimálně § 6 do 1000V Nad 1000V výhodou Obecné způsobilosti: Samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost, flexibilita.

Nabízíme

  • Nabízíme
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • nástup možný ihned
  • výhody sociálního programu (příspěvek na závodní stravování, pět týdnů dovolené, benefity, příspěvek na penzijní připojištění)
Požadované vzdělání Úplné střední odborné vzdělání s vyučením i maturitou
Společnost Fatra, a.s., Třída Tomáše Bati 1541, Napajedla (Ič 27465021)
Odpovědná osoba Martina Kunčarová
Číslo nabídky 3678