Společnost Fatra, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

ELEKTROMONTÉR

Místo Chropyně

Jsme tradiční ryze česká firma založená 1935 koncernem Baťa. V rámci naší strategie se chceme zlepšovat a zase o něco vyrůst. A to ve všech oblastech. Zkrátka, chceme být úspěšní. Tomu se snažíme uzpůsobit i naši firemní kulturu. Jsme schopni respektovat lidskou individualitu a situace řešit s ohledem na zájem celku. Firemní kultura je živý organismus, který může obohatit každý zaměstnanec. V současné době hledáme na doplnění našich pracovních týmů kandidáta na pozici:

Pracovní náplň

  • Co bude Vašim úkolem?
  • údržba zařízení VVN, VN a NN úseku energetiky
  • identifikace a odstraňování závad na zařízeních
  • provádění preventivních prohlídek
  • kontrola odběrných míst odběratelů LDS
  • práce dle požadavků na elektro údržbě

Požadujeme

  • Co čekáme my od Vás?
  • vzdělání – střední odborné vzdělaní se zaměřením na energetiku
  • platné osvědčení vyhlášky 50/1978 Sb §6 , bez omezení napětí, doložit délku praxe na VN
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • samostatnost; zodpovědnost; komunikativnost; flexibilita
  • nástup možný – červen 2019

Nabízíme

  • Co Vám můžeme nabídnout?
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
  • dovolená v délce 25 dnů
  • perspektivu osobního rozvoje
  • širokou škálu benefitů v podobě zaměstnaneckých programů Fatra a Agrofert
  • možnost závodního stravování
Požadované vzdělání Úplné střední odborné vzdělání s vyučením i maturitou
Společnost Fatra, a.s., Třída Tomáše Bati 1541, Napajedla (Ič 27465021)
Odpovědná osoba Martina Kunčarová
Číslo nabídky 3678