Společnost Kostelecké uzeniny a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

ŘEZNÍK - jatky Planá nad Lužnicí

Místo Planá nad Lužnicí

STAŇ SE SOUČÁSTÍ HRDÉ ČESKÉ ZNAČKY S VÍCE JAK 100LETOU TRADICÍ! Společnost Kostelecké uzeniny a.s. hledá pro svou provozovnu v Plané nad Lužnicí vhodného kandidáta/tku na pracovní pozici ŘEZNÍK - jatky

Pracovní náplň

  • Práce na jatecké lince
  • porážka vepřového masa.

Požadujeme

  • vyučení v oboru řezník
  • uzenář (řeznické a uzenářské práce), dobrou fyzickou kondici, praxe v oboru výhodou

Nabízíme

  • práce na nejmodernější porážkové lince v ČR, zázemí stabilní společnosti, dobré finanční ohodnocení, ubytování na zaměstnanecké ubytovně zdarma, zaměstnanecké benefity (týden dovolené nad rámec zákona, mimořádné prémie, příspěvek na stravování, svačiny zdrama, penzijní připojištění, zaměstnanecké balíčky), systém cafeterie příspěvek 6 000Kč/rok na zdraví a relax zaměstnanců
Požadované vzdělání Střední odborné vzdělání s výučním listem
Společnost Kostelecké uzeniny a.s., Kostelec 60, Kostelec (Ič 46900411)
Odpovědná osoba Petra Varačková
Číslo nabídky 3650