Společnost NAVOS, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

STROJNÍK/STROJNICE PRO ÚPRAVU PLODIN – obsluha velkokapacitního sila - Brno - Chrlice

Místo Obilní 751/35, Chrlice

Pracujte pro NAVOS! Máme pro vás pracovní příležitost v týmu lidí, kteří staví již více než stoletou historii naší zemědělské společnosti. Zemědělství má velký a stabilní potenciál, naše společnost se neustále rozvíjí a díky našim zaměstnancům se nám podařilo, dosáhnou toho, čím jsme dnes. Stojíme o každého, kdo má chuť být toho součástí.

Pracovní náplň

  • řízení obsluhy velkokapacitního sila
  • provádění odborných prací při úpravě a ošetřování plodin
  • příjem a výdej jednotlivých zrnin
  • vedení provozní evidence
  • běžná údržba a spolupráce při opravách

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání technického nebo zemědělského směru
  • manuální zručnost, spolehlivost a samostatnost
  • obsluha plynových zařízení výhodou

Nabízíme

  • spolehlivé zázemí firmy se stabilní pozicí na trhu
  • širokou oblast benefitů (25 dní dovolené, stravenky ve výši 85 Kč, příspěvek na penzijní a životní pojištění, příspěvek na rekreaci/zdraví, podpora vzdělávání)
  • měsíční příspěvek 1.000,- Kč za docházku
  • hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, poté možnost prodloužení na dobu neurčitou
  • nástup možný ihned
Požadované vzdělání Střední odborné vzdělání s výučním listem
Společnost NAVOS, a.s., Čelakovského 1858/27, Kroměříž (Ič 47674857)
Odpovědná osoba Zuzana Rudelová
Číslo nabídky 3554