Řadit /
seznam
na mapě
Vymazat filtr

Společnost Primagra, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

Traktorista - MAVEX AGRO Nebanice

místo působnosti Jindřichov

Naše dceřiná společnost MAVEX AGRO hledá vhodného kandidáta na výše uvedenou pozici.

Pracovní náplň

  • traktorové práce spojené s pěstováním zemědělských plodin
  • údržba a opravy svěřené techniky

Požadujeme

  • vyučen v zemědělském oboru výhodou
  • ŘP skup. T
  • časovou flexibilitu

Nabízíme

  • místo výkonu práce Jindřichov u Chebu
  • pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
  • zázemí stabilní společnosti s dlouhodobou jistotou zaměstnání
  • dovolenou 5 týdnů
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • poskytnutí stravenek
  • zaškolení na pracovišti, pravidelné školení odborných způsobilostí
  • V souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), tímto prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováním svých osobních údajů obsažených v mém životopise a dalších přílohách a souhlasím s jejich užitím pro účely výběrového řízení. Tento souhlas uděluji společnosti Primagra, a.s., a to na dobu jednoho roku ode dne zaslání životopisu.
pracovní vztah pracovní smlouva
úvazek práce na plný úvazek
požadované vzdělání Střední odborné vzdělání s výučním listem
společnost Primagra, a.s., Nádražní 310, Milín (Ič 45148155)
odpovědná osoba Lucie Jindřichová
číslo nabídky 3542