Společnost ZZN Pelhřimov a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici

SERVISNÍ TECHNIK – zemědělská technika, DYNÍN

Místo Dynín

Obchodní společnost KVARTO spol. s r.o., dceřiná společnost obchodní společnosti ZZN Pelhřimov a.s. v souvislosti s rozvojem podnikatelských aktivit nabízí pracovní příležitost pro obsazení pozice Servisní technik.

Pracovní náplň

  • Servis a oprava zemědělské techniky.

Požadujeme

  • SŠ vzdělání technického, elektro nebo zemědělského směru, případně vyučení ve strojním nebo zemědělské oboru – opravář zemědělských strojů, automechanik
  • Znalost práce na PC
  • Znalost anglického případně německého jazyka výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B, T, (C+E)
  • Osvědčení na motorové vozíky

Nabízíme

  • pracovní příležitost v prosperující společnosti
  • systematické vzdělávání a profesní růst
  • motivující mzdové podmínky
  • široké spektrum zaměstnaneckých benefitů
Požadované vzdělání Úplné střední odborné vzdělání s vyučením i maturitou
Společnost ZZN Pelhřimov a. s., Nádražní 805, Pelhřimov (Ič 46678140)
Odpovědná osoba Lucie Dvořáková
Číslo nabídky 3534